U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

Facebookpagina Haaften kwiek


Zaalrooster

  

25 JANUARI 2020

 ZAALDIENST:   12.00 uur

  JONGENS C

 SCHEIDSRECHTER

   TELLER

 Wedstrijden:

  12.30 uur:   JONGENS C

  14.00 uur:   DAMES 2    

  16.00 uur:    HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

     Emma van Merwijk

     Anne Keinemans

     Marijke Brans

     Arian Macleane

 

     Lisanne Kooiman

     Joram Kaashoek

     Jantine Hartman

      Dirk van Krieken

 

 

08 FEBRUARI 2020

 ZAALDIENST:  12.00 uur

  HEREN 3

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  12.30 uur:   JONGENS  C

  14.00 uur:   HEREN 3

  16.00 uur:    HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

   Jan Rooth

   Jasper Cornet

    Wim ten Hagen

    Leen Macleane

  

 

   Jeroen Golverdingen

   Thirsa Dekker

    Otto van Eck

    Mart van Haaften

 

 

13 FEBRUARI 2020

 ZAALDIENST:   20.00 uur

  HEREN 1

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden

 21.00 uur:  HEREN 1

 

    Renske van Willigen

 

 

 

 

 

 

    Simone van Willigen

 

 29 FEBRUARI 2020

 ZAALDIENST:   13.00 uur

  DAMES 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  14.00 uur:  DAMES 2

  16.00 uur:  HEREN 3

  18.00 uur:    HEREN 2

 

 

     Harm Elfring

     Gijsbert Wiggelinkhuijsen

     Robert Vos

  

 

     Youri de Ron

     Emma Sterrenberg

     Jelle Vaandering 

  

 

14 MAART 2020

 ZAALDIENST:  12.00 uur      

 JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  12.30 uur:    JONGENS C

  14.00 uur:    DAMES 2

  16.00 uur:    HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

     Fleur Klop

    Linda Sterrenberg

    Marijke Brans

    Robert Koeman

 

     Ilse de Ruyter

     Suzanne Pelikaan

    Tessa van Willigen

    Jurgen van Ommen v. Guijlik

 

 

21 MAART 2020

 ZAALDIENST:   13.00 uur          

  HEREN 3

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:    HEREN 3

  16.00 uur:    HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

 

    Dennis Walgaard

    Wim ten Hagen

    Robbert v.d. Water

 

    Ruben Weck

    Melissa Brals

    Bert Dekker

 

 

28 MAART 2020

 ZAALDIENST:   15.00 uur        

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  16.00 uur:   HEREN 3

  18.00 uur:   HEREN 2

 

     Arnout Vaandering

     Henk van de Meer

 

 

 

     Thomas Dekker

     Marijn van Horssen

 

 

 

30 MAART 2020

 ZAALDIENST:  19.30 uur     

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  20.15 uur:   HEREN 2

 

    Otto van Eck

 

     Jan Rooth

 

 

04 APRIL 2020

 ZAALDIENST:  12.00 uur

  JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER 

 TELLER

  Wedstrijden:

  12.30 uur:   JONGENS  C

  14.00 uur:   DAMES 2

  16.00 uur:    HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

 

     Anouk van Horssen

    Simone van Willigen

    Renske van Willigen

    Leen Macleane

 

     Danique Elfring

     Boaz de Ruyter

    Emma van Merwijk

    William Macleane

 

 

06  APRIL 2020

 ZAALDIENST:   19.30 uur

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  20.15 uur:    HEREN 2

 

     Robert Vos

 

     Bert Dekker

 

 

11 APRIL2020

 ZAALDIENST:  13.00 uur

  JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  14.00 uur:    JONGENS C

 

 

     Marijn van Horssen

 

     Rik Fieret

 

 

18 APRIL 2020

 ZAALDIENST:  13.00 uur

  HEREN 3

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  14.00 uur:    HEREN 3

  16.00 uur:    DAMES 2

  18.00 uur:    HEREN 2

 

 

     Ilse de Ruyter

     Gert-Jan van Heusden

     Wim ten Hagen

 

     Emma Sterrenberg

     Martijn van de Pol

     Lisanne Kooiman

 

 

 

     
     

 

 

 

     
     

 

TAKEN ZAALDIENST:

 

Sleutel ophalen bij John van der Meer.

Degene die zaaldienst heeft wordt vriendelijk verzocht op de vermelde tijd aanwezig te zijn.

Het net ophangen de scheidsrechterstoel plaatsen en een tafeltje met het telbord neerzetten. De tablet voor het Digitaal Wedstrjjd Formulier (DWF) ligt in de kast, deze klaarleggen voor de eerste wedstrijd.

Tijdens de wedstrijd kun je de formulieren gebruiken om de setstanden in te vullen, na afloop wordt alles in de tablet geregistreerd.

  

NETHOOGTEN:

 CMV 6                                          2.00

JONGENS A 1e klasse            2.43

MEISJES A  1e klasse                2.24

DAMES                                         2.24

HEREN                                         2.43

 

Het team dat het laatst speelt zorgt ervoor dat de kleedkamers en zaal netjes worden achtergelaten, spullen opgeruimd zijn op de daarvoor bestemde plaatsen, de kast goed afsluiten (op slot).

Sleutel van de zaal afgeven bij John van der Meer, Goudensteinstraat  17, Haaften

  

Bij verhindering van de opgegeven taak (Scheids of Teller) zelf voor vervanging zorgen.

Zet de data in je agenda dan vergeet je het niet!

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?