U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

Facebookpagina Haaften kwiek


Zaalrooster

  

21 SEPTEMBER 2019

 ZAALDIENST:   15.00 uur

 HEREN 1

 SCHEIDSRECHTER

   TELLER

 Wedstrijden:

  16.00 uur:   HEREN 1

  18,00 uur:   DAMES 1

 

  Renske van Willigen

  Leen Macleane

 

 

  Anne Keinemans

  Mart van Haaften

 

 

 

28 SEPTEMBER 2019

 ZAALDIENST:  15.00 uur

 JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  16.00 uur:   JONGENS  C

  18.00 uur:  HEREN 3

 

  Stef Sevens

  Robert Vos

  

 

  Jelle Vaandering

   Youri de Ron

 

 

03 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:   19.00 uur

 DAMES 1

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden

 19.30 uur:  DAMES 1

 

  Robert Koeman

 

 

 

 

 

 

 Ruben Weck

 

 

 5 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:   13.00 uur

 MEISJES  A

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  14.00 uur:  MEISJES  A

  16.00 uur:  HEREN 1

 

 

 

  Dirk van Krieken

  Simone van Willigen

  

  

 

  Dennis Walgaard

  Danique Elfring

  

  

 

12 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:  13.00 uur      

 JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:  JONGENS  C

 16.00 uur:  HEREN 2 

 

  Henk van de Meer

Gijsbert van Wiggelinkhuijsen

 

   Jan Rooth

  Joram Kaashoek

 

 

14 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:   19.00 uur          

 HEREN 3

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

    20.15 uur:  HEREN 3

 

 

  Wim ten Hagen

 

  Eigen team

 

 

19 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:   13.00 uur        

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:   MEISJES  A

  16.00 uur:   HEREN 2

 

  Jeroen Golverdingen

  Ilse de Ruyter

 

 

 

  Aria van Kerkhof

  Emma Sterrenberg

 

 

 

 

 

21 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:  19.00 uur     

  HEREN 3

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

  Wedstrijden:

  20.15 uur:   HEREN 3

 

    Harm Elfrink

 

   Jan Rooth

 

 

26 OKTOBER 2019

 ZAALDIENST:  15.00 uur

  JONGENS  C

 SCHEIDSRECHTER 

 TELLER

  Wedstrijden:

  14.00 uur:   JONGENS  C

  16.00 uur:   HEREN 2

 

 

  Otto van Eck

  Thomas Dekker

 

  Bert Dekker

  Jonas vd Meer

 

 

2  NOVEMBER 2019

 ZAALDIENST:   13.00 uur

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:  JONGENS  C

  16.00 uur:   HEREN 2

  18.00 uur:   HEREN 3

 

  Marijn van Horssen

  Gert-Jan van Heusden

   Harm Elfring

 

  Rik Fieret

  Thirsa Dekker

   Henk vd Meer

 

 

9 NOVEMBER 2019

 ZAALDIENST:  13.00 uur

  MEISJES  A

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:  MEISJES  A

  16.00 uur:  HEREN 1

  18.00 uur:    DAMES 1

 

 

  Jasper Cornet

   Marijke Brans

  Jurgen v. Ommen v. Guijlik

 

  William Macleane

  Lisanne Kooiman

  Tessa van Willigen

 

 

16 NOVEMBER 2019

 ZAALDIENST:  13.00 uur

  HEREN 2

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  14.00 uur:  JONGENS  C

  16.00 uur:  HEREN 2

  18.00 uur:  HEREN 3

 

 

  Henk vd Meer

  Arnout Vaandering

  Wim ten Hagen

 

  Jeroen Golverdingen

  Jelle Vaandering

  Bas Fluijt

 

 

23 NOVEMBER 2019

 ZAALDIENST:  15.00 uur

  HEREN 1

 SCHEIDSRECHTER

 TELLER

 Wedstrijden:

  16.00 uur:  HEREN 1

  18.00 uur:  DAMES 1

  

 

 

  Marijke Brans

  Robbert v.d. Water

 

  

 

   Jantine Hartman

   Arian Macleane

 

27 NOVEMBER 2019

 

 ZAALDIENST: 20.00 UUR

  HEREN 2

 

SCHEIDSRECHTER

 

TELLER

  21.00 uur:   HEREN 2

 

  Alie van der Moore

  Wim ten Hagen

 

30 NOVEMBER 2019

 

 ZAALDIENST: 15.00 UUR

 MEISJES A

 

SCHEIDSRECHTER

 

TELLER

 16.00 uur:  MEISJES  A

 18.00 uur:  HEREN 3

 

 Gijsbert Wiggelinkhuijsen

 Anouk van Horssen

 Rik Fieret

 Fleur Klop

 

07 DECEMBER 2019

 

 ZAALDIENST: 13.00 UUR

 HEREN 1

 

SCHEIDSRECHTER

 

TELLER

  14.00 uur:  MEISJES A

  16.00 uur:  HEREN 1

 

 Jasper Cornet

  Renske van Willigen

  Mart van Haaften

  Emma van Merwijk

 

19 DECEMBER 2019 

 ZAALDIENST: 19.00 UUR

  DAMES 1

 

SCHEIDSRECHTER

 

TELLER

 19.30 uur:  DAMES 1

 21.00 uur:  HEREN 1

 

  Robert Koeman

  Marijke Brans

 Ruben Weck

 

 Susanne Pellikaan

 

21 DECEMBER 2019

 

 ZAALDIENST: 17.00 UUR

 DAMES 1

 

SCHEIDSRECHTER

 

TELLER

 18.00 uur:  DAMES 1

 

 Wim ten Hagen

 Aria van Kerkhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAKEN ZAALDIENST:

 

Sleutel ophalen bij John van der Meer.

Degene die zaaldienst heeft wordt vriendelijk verzocht op de vermelde tijd aanwezig te zijn.

Het net ophangen de scheidsrechterstoel plaatsen en een tafeltje met het telbord neerzetten. De tablet voor het Digitaal Wedstrjjd Formulier (DWF) ligt in de kast, deze klaarleggen voor de eerste wedstrijd.

Tijdens de wedstrijd kun je de formulieren gebruiken om de setstanden in te vullen, na afloop wordt alles in de tablet geregistreerd.

 

 

NETHOOGTEN:

 

CMV 6                                          2.00

JONGENS A 1e klasse            2.43

MEISJES A  1e klasse                2.24

DAMES                                         2.24

HEREN                                         2.43

 

Het team dat het laatst speelt zorgt ervoor dat de kleedkamers en zaal netjes worden achtergelaten, spullen opgeruimd zijn op de daarvoor bestemde plaatsen, de kast goed afsluiten (op slot).

Sleutel van de zaal afgeven bij John van der Meer, Goudensteinstraat  17, Haaften

 

 

Bij verhindering van de opgegeven taak (Scheids of Teller) zelf voor vervanging zorgen.

Zet de data in je agenda dan vergeet je het niet!

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?