U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

Facebookpagina Haaften kwiek


Wedstrijdschema CMV Rotterdam/A'Waard Niveau 6 1e klasse B  (1ste helft)

Teamsamenstelling:     Jens van der Broek, Siem de Bruijn, Thirsa Dekker, Joram Kaashoek, Jonas van der Meer, Femke Pellegrom, Boaz de Ruijter,`Mathijs Takken.
Kleding wassen:            van der Meer
Coaching:                        ouders (thuis), John (uit)
 
Datum     Uit / thuis     Vertrek / Aanvang     Tegenstander        Zaal/Veld                     Vervoer

22-09     Thuis             13.00                             Vollido N6 3             de Burcht                       eigen vervoer
29-09     Uit                 10.05  /   11.00               WHV N6 1                 De Wiel                          Dekker &  Kaashoek
                                                                                                                    Leerdamseweg 39, 4147 BM Asperen
06-10     Thuis             13.00                Next Volley Dordrecht N6 2     de Burcht                eigenvervoer
13-10       Thuis             13.00                             VIA N6 1                     de Burcht                       eigen vervoer
27-10     Thuis              13.00                             Podarwic N6 1          de Burcht                       eigen vervoer
10-11       Uit                   09.45  /  10.45           Podarwic N6 1           De Maayenbogerd       Pellegrom &  v.d. Broek
                                                                                                                    Donkerstraat 21, 5308 KB Aalst
24-11     Thuis              13.00                             WHV N6 1                    de Burcht                      eigen vervoer
01-12     Uit                  08.30  /   09:30           VIA N6 1                       MFC de Lingehof         De Bruijn & Takken
                                                                                                                    Harpstraat 11, 4241 CA Arkel
08-12     Uit                 12.00  /   13.15     Next Volley Dordrecht N6 2     De Dijk                    Dekker & De Ruijter
                                                                                                                    Schenkeldijk 10, 3328 LE Dordrecht
15-12     Uit                  13.10   /  14.30             Vollido N6 3                 De Ridderhal                  Takken &  v.d. Meer
                                                                                                                    Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht

 Van der Meer is eventueel de derde auto die rijdt bij uitwedstrijden.

 N.B. Zorg dat je bij uitwedstrijden op de vertrektijd aanwezig bent en bij thuiswedstrijden een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de sporthal aanwezig bent !! Als u eens niet kunt rijden, probeer dan onderling te ruilen, maar meldt dit wel even aan John.

John van der Meer (0418-591819)
 
==============================================================================================================
 
Wedstrijdschema Jongens B Hoofdklasse A   (1ste helft)    

Teamsamenstelling:     Nienke Bok, Marc Dekker, Thomas Dekker, Rik Fieret, Marijn van Horssen, Jan                                             Rooth, Roy Snoek, Reinier Vaandering
Kleding wassen:     Vaandering
Coaching:                 Martine Fieret en Carolien Snoek (indien aanwezig) en anders ouders (thuis en uit)
 
Datum   Uit / thuis   Vertrek / Aanvang    Tegenstander                      Zaal/Veld                Vervoer

22-09     Uit            10.20   /  11.30          VC Wik Groot-Ammers JB 1     De Reiger     Dekker&Bok &van Horssen
                                                                                                                    De Boomgaard 3, 2964 AV Groot-Ammers
29-09     Thuis       15.00                         VC Wik Groot-Ammers JB 1     de Burcht                eigen vervoer
06-10      Thuis        15.00                        VoCon JB 1                                  de Burcht                 eigen vervoer
13-10        Uit             09.30  /  10.45       Sliedrecht Sport JB 1                De Basis Fieret & Rooth &van Snoek
                                                                                                                            Craijensteijn 3, 3363 AA Sliedrecht
27-10     Thuis         15.00                         Next Volley Dordrecht JB 1    de Burcht                  eigen vervoer
03-11      Uit              13.45   /  15.15          VoCon JB 1                                De Tienvoet     Bok & Fieret &van Horssen
                                                                                                                            Tienvoet 2, 3274 BN Heinenoord
10-11       Thuis         15.00                         Sliedrecht Sport JB 1                de Burcht                    eigen vervoer
17-11        Uit              14.00   /  15.15         Next Volley Dordrecht JB 1     De Dijk            Dekker&Rooth&van Snoek
                                                                                                                            Schenkeldijk 10, 3328 LE Dordrecht
24-11     Thuis         15.00                         VC Krimpen/ Voleco JB 1         de Burcht                      eigen vervoer
15-12     Uit              12.50   /  14.30         VC Krimpen/ Voleco JB 1         De Boog                     Bok&Fieret&Snoek

 

N.B.     Zorg dat je bij uitwedstrijden op de vertrektijd aanwezig bent en bij thuiswedstrijden een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de sporthal aanwezig bent !! Als u eens niet kunt rijden, probeer dan onderling te ruilen, maar meldt dit wel even aan John.
John van der Meer (0418-591819)

 ==============================================================================================================

 Wedstrijdschema Meisjes A 1e Klasse B  (1ste helft)


Teamsamenstelling:     Danique Elfring, Anouk van Horssen, Fleur Klop, Lisanne Kooiman, Emma van                                             Merwijk, Ilse de Ruijter, Emma Sterrenberg.
Kleding wassen:     Fam. van Merwijk
Coach:     Erica van Horssen (thuis en uit)

Datum   Uit / thuis   Vertrek / Aanvang   Tegenstander                     Zaal/Veld           Vervoer

22-09    Uit                  11.30  /   12.45           Sliedrecht Sport MA 2      De Basis              Elfring & Klop
                                                                                                                           Craijensteijn 3, 3363 AA Sliedrecht
29-09    Thuis             17.00                           Sliedrecht Sport MA 2     de Burcht            eigen vervoer
06-10     Thuis             17.00                            OKK '70 MA 1                    de Burcht            eigen vervoer
vrijdagavond
12-10       Uit                 17.30  /   19.15             Molenwiek '74 MA 1             De Klipper     Horssen & Kooiman
                                                                                                                    Klipperstraat 20, 2957 EM Nieuw-Lekkerland
27-10     Thuis             17.00                             Molenwiek '74 MA 1         de Burcht            eigen vervoer
03-11      Thuis             13.00                             Molenwiek '74 MA 1         de Burcht            eigen vervoer
10-11        Uit                 12.55  /   14.00             OKK '70 MA 1              De Appelgaard         Sterrenberg &de Ruijter
                                                                             Bellefleur 1A, 3371 NA Hardinxveld-Giessendam
24-11       Uit                 11.30  /   12.45             Sliedrecht Sport MA 2       De Basis             Elfring & van Horssen
                                                                                                                            Craijensteijn 3, 3363 AA Sliedrecht
vrijdagavond
14-12     Uit                   19.25   /  20.30          OKK '70 MA 1                      De Appelgaard     Klop & Kooiman
                                                                                                                 Bellefleur 1A, 3371 NA Hardinxveld-Giessendam

  

N.B.     Zorg dat je bij uitwedstrijden op de vertrektijd aanwezig bent en bij thuiswedstrijden een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de sporthal aanwezig bent !! Als u eens niet kunt rijden, probeer dan onderling te ruilen, maar meldt dit wel even aan John.
John van der Meer (0418-591819)

 

 

 

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?