U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

 

 

Facebookpagina Haaften kwiek


 Afbeeldingsresultaat voor vervoersmiddelen
  Wedstrijdschema / vervoersschema  JONGENS  C  2e klasse C   (1e helft)
Teamsamenstelling:     Jens van der Broek, Thirsa Dekker, Joram Kaashoek, Boaz de Ruijter,
Mathijs Takken en Dennis Temminck.
Invallers:                           Jaco Klerk en Jonas van der Meer.
Kleding wassen:            van der Meer
Coaching:                        Anne en John
 
Datum     Uit / thuis     Vertrek / Aanvang         Tegenstander                  Vervoer

21-09-19     UIT                11.45  /  12.45 uur           Podarwic JC 1                   Takken & v.d. Broek      
                                            De Maayenbogerd        Donkerstraat 21                5308 KB  AALST
 
28-09-19    THUIS         16.00 uur                        Atak '55 JC 1                      eigen vervoer
                                            De Burcht                                                                     HAAFTEN
 
 
 12-10-19     THUIS          14.00 uur                        Podarwic JC 1                   eigen vervoer
                                            De Burcht                                                                    HAAFTEN
 
26-10-19     THUIS         14.00 uur                     VC WIK Groot-Ammers JC2    eigen vervoer
                                            De Burcht                                                                      HAAFTEN
 
 02-11-19    THUIS         14.00 uur                          Volley Meerkerk '95 JC1    eigen vervoer
                                            De Burcht                                                                       HAAFTEN
 
 09-11-19    UIT               12.00  /  13.15 uur            VC WIK Groot-Ammers JC2    Dekker & Takken
                                          De Reiger                        De Boomgaard 3                  2964 AV Groot-Ammers
 
 16-11-19    THUIS           14.00 uur                          Minerva JC1                          eigen vervoer
                                          De Burcht                                                                          HAAFTEN
 
 23-11-19    UIT                16.15  /  17.30 uur             Minerva JC1                          De Ruijter & Temminck
                                          Dillenburcht                     Tinie de Munnikstraat 5     5151 VW  Drunen
 
30-11-19    UIT                14.15  /  15.30 uur              Volley Meerkerk JC1           Dekker & v.d. Broek
                                          De Linde                            Lindenstraat 1                      4231 DT  Meerkerk
 
 07-12-19    UIT               10.20  /  11.45 uur             Atak '55 JC1                         Takken & v.d. Meer
                                          Sportcentrum Waspik     Wilhelminastraat2             5165 TJ  Waspilk
 

 Van der Meer is eventueel de derde auto die rijdt bij uitwedstrijden.

 N.B. Zorg dat je bij uitwedstrijden op de vertrektijd aanwezig bent en bij thuiswedstrijden een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de sporthal aanwezig bent !! Als u eens niet kunt rijden, probeer dan onderling te ruilen, maar meldt dit wel even aan John.

John van der Meer (0418-591819)
 
==============================================================================================================

 Wedstrijdschema  / vervoersschema  Meisjes A  Hoofdklasse B  (1ste helft)


Teamsamenstelling:     Danique Elfring, Anouk van Horssen, Fleur Klop, Lisanne Kooiman, Emma van                                             Merwijk, Ilse de Ruijter, Emma Sterrenberg, Tessa van Willigen.
Kleding wassen:     Fam. van Merwijk
Coach:     Erica van Horssen (thuis en uit)

Datum       Uit / thuis   Vertrek / Aanvang        Tegenstander                              Vervoer

28-09-19    Uit               13.00  /   14.30 uur         De Burgst Breda MA1                  Horssen & de Ruyter
                                          Sportcentrum Breda     Topaasstraat 13                            4817 HA  Breda

05-10-19    Thuis           14.00                                WHV MA2                                     eigen vervoer
                                                                                                                                              Haaften

12-10-19      Uit                09.05  /  10.00 uur        WHV MA1                                      Klop & Kooiman
                                           De Wiel                            Leerdamseweg 39                      4147 BM  Leerdam
 
19-10-19      Thuis          14.00 uur                        Volley 2B MA2                               eigen vervoer
                                                                                                                                              Haaften
 
26-10-19     Uit               13.30  /  14.45 uur           Sliedrecht Sport MA 1                 Elfring & van Willigen
                                          De Basis                         Craijensteijn 3                                3363 AA  Sliedrecht                                 
02-11-19      Uit              11.05  /  12.00 uur           WHV MA2                                       Sterrenberg & de Ruyter
                                          De Wiel                            Leerdamseweg 39                        4147 BM  Asperen

09-11-19      Thuis        14.00 uur                         WHV MA1                                          eigen vervoer
                                                                                                                                               Haaften
                                                                             
23-11-19       Uit               13.15  /  14.45 uur          Volley 2B MA2                                van Willigen & Kooiman
                                          De Ackers                      Groeneweg 27                                2661 AL  Bergschenhoek
 
30-11-19     Thuis            16.00 uur                      Sliedrecht Sport MA1                    eigen vervoer
                                                                                                                                              Haaften
 
07-12-19     Thuis            14.00 uur                      De Burgst Breda MA1                  eigen vervoer
                                                                                                                                              Haaften

  

N.B.     Zorg dat je bij uitwedstrijden op de vertrektijd aanwezig bent en bij thuiswedstrijden een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de sporthal aanwezig bent !! Als u eens niet kunt rijden, probeer dan onderling te ruilen, maar meldt dit wel even aan John.
 
John van der Meer (0418-591819)
 
 
 
  

 

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?